-10%

Колонка Bluetooth Hopestar A60 Black
- Готово до відправки
- Код: 45580
6 112 ₴
5 500 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hopestar A60 — потужна портативна Bluetooth-колонка в чорному кольорі з вихідною потужністю 100W, Bluetooth 5.1 та акумулятором 18000 mAh. Модель підтримує USB, AUX, TF/microSD, TWS, RGB-підсвітку, караоке з мікрофоном, працює до 6–8 годин і має вологозахист IPX6.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Габарити і вага | 507х188х223 мм, 6.2 кг |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 18000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, MicroSD, AUX, USB, TWS |
| Комплектація | Колонка USB-кабель AUX-кабель Ремінь Мікрофон Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 100W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 80 - 15000 Гц |
- Ціна: 5 500 ₴


