-20%

Колонка Bluetooth Hopestar H60 Black
- Готово до відправки
- Код: 45577
1 994 ₴
1 595 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hopestar H60 — портативна Bluetooth-колонка в чорному кольорі з потужністю 20W, Bluetooth 5.3 та акумулятором 3000 mAh. Модель підтримує Bluetooth, USB, AUX, TF/microSD, TWS, RGB-підсвітку, працює до 6 годин і має вологозахист IPX6.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Габарити і вага | 281x123x159 мм, 1.2 кг |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Колонка Кабель USB Type-C AUX-кабель Ремінь для перенесення Інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 20W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 80 - 15000 Гц |
- Ціна: 1 595 ₴


