-20%

Колонка Bluetooth Hopestar P64 Black
- Готово до відправки
- Код: 45728
2 200 ₴
1 760 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hopestar P64 — портативна Bluetooth-колонка в чорному кольорі з потужністю 40W, Bluetooth 5.3 та акумулятором 4000 mAh. Модель підтримує Bluetooth, USB, AUX, TF/microSD, TWS, RGB-підсвітку, має захист IPX6 і підходить для музики вдома, на вулиці або в поїздці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Габарити і вага | 235x100x100 мм |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Колонка USB-кабель AUX-кабель Інструкція |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 40W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 80 - 20000 Гц |
- Ціна: 1 760 ₴


