-10%

Планшет Blackview Tab 80 4/128GB LTE Blue Global* "Пошкоджена коробка"
- Готово до відправки
- Код: 45731
6 845 ₴
6 160 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview Tab 80
Елегантний планшет з винятковим дизайном. Ергономічний дизайн ідеально представлений зі смаком відполірованою металевою обробкою. Тонкий та легкий дизайн забезпечує дивовижне відчуття від використання.

Екран
10.1-дюймовий IPS дисплей забезпечує повне занурення у ваші улюблені ігри, фільми та контент. Роздільна здатність 1280x800 передає приголомшливий візуальний досвід з ультра-чіткою якістю зображення.


Автономність
Довгий час роботи завдяки акумулятору ємністю 7680 mAh. Це те, що потрібно, для інтенсивної роботи або захоплюючих ігор та розваг.
Швидке фото
Незалежно від того, як ви знімаєте ваші фото та відео – з 13-мегапіксельною задньою камерою – вам сподобається редагувати їх на великому, захоплюючому екрані.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Ні. |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Немає |
| Швидка зарядка | Немає |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 241x156x8 мм, 484 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2023 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC1 |
| Діагональ екрану | 10.1 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Внимание! Пошкоджена коробка |
| Ємність акумулятора | 7680 mAh |
| Ігрова продуктивність | Базовий рівень (60 FPS) |
| Інфрачервоний порт | Ні. |
| Камера, Mpx | 13 Мп |
| Кількість SIM-карт | Гібридний (SIM + SIM/microSD) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Кількість ядер | 8 |
| Комплектація | Планшет, Зарядний пристрій, Кабель USB-A to Type-C, Документація |
| Матеріал | Метал |
| Модели | Tab 80 |
| Навігація | GPS |
| Назва процесора | Unisoc |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 12 - 15 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | Doke OS_P 3.0 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 1280x800 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Слот для карти пам'яті | до 1 Тб |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Ступінь захисту | Немає |
| Тип екрана | IPS |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Яскравість екрана | 360 нт |
- Ціна: 6 160 ₴





