-20%

Вентилятор портативний Proove Carlson Lite White (PFCL03002002)
- Готово до відправки
- Код: 45749
749 ₴
599 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Carlson Lite — компактний портативний вентилятор у білому кольорі з акумулятором 1800 mAh, потужністю 3W і трьома швидкісними режимами. Модель можна використовувати в ручному або настільному форматі, вона заряджається через USB Type-C, працює до 5 годин і комплектується ремінцем для зручного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Варіант установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити і вага | 42x65x142 мм, 85 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Комплектація | Вентилятор Кабель USB Type-C Ремінець Документація |
| Матеріал | ABS |
| Потужність | 3W |
| Колір | Білий |
- Ціна: 599 ₴


