-10%

Колонка Proove Rumble 40W (APP) Black (PSRM4001AP01)
- Готово до відправки
- Код: 45747
3 888 ₴
3 499 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Proove Rumble 40W — портативна Bluetooth-колонка в чорному кольорі з потужністю 40W, Bluetooth 5.4 та акумулятором 6000 mAh. Модель підтримує Bluetooth, TF/microSD, USB, USB Type-C, Auracast, керування через застосунок, RGB-підсвітку, працює до 9 годин і має вологозахист IPX5.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Габарити і вага | 237.5x94x98 мм, 808.5 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Рік випуску моделі | 2025 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплектація | Колонка Кабель USB Type-C Інструкція |
| Матеріал | ABS |
| Потужність | 40W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 3 499 ₴


