-20%

Power Bank Gelius MiniBoost GP-PB310 5000mAh 20W Black
- Готово до відправки
- Код: 44491
550 ₴
440 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gelius MiniBoost GP-PB310 — компактний power bank у чорному кольорі з ємністю 5000 mAh і швидкою зарядкою до 20W. Модель оснащена вбудованим конектором USB Type-C, додатковим портом USB Type-C, підтримує Power Delivery, дозволяє заряджати до двох пристроїв одночасно та має дисплей для відображення рівня заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Габарити і вага | 20x73x30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Комплектація | Power Bank Кабель Type-C Інструкція користувача |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність зарядки (W) | 20W |
- Ціна: 440 ₴


