
Смартфон Samsung Galaxy A37 A376B 8/256GB Charcoal (SM-A376BZAG) EU
- Готово до відправки
- Код: 46087
21 489 ₴
19 340 ₴
Samsung Galaxy A37
Зустрічайте новий Galaxy A37 5G, що поєднує в собі витонченість та сучасний стиль. Оновлена система камер дозволить вам створювати чудові фотографії та селфі-відео. Процес редагування знімків став ще простішим завдяки інтелектуальним функціям Awesome Intelligence, таким як Видалення об'єктів та Рекомендації з редагування. Потужний акумулятор гарантує до 2 днів автономної роботи, допомагаючи залишатися продуктивним щодня. А завдяки підтримці 6 поколінь оновлень ОС та 6 рокам оновлень безпеки, ваш гаджет буде надійно захищений та актуальний протягом тривалого часу.

Довговічність та актуальність з 6 поколіннями оновлень
Забезпечте надійність та безпеку вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалому періоду програмної підтримки, розрахованому на багато років уперед. Смартфон гарантовано отримає до 6 оновлень операційної системи, відкриваючи доступ до нових корисних інструментів для роботи, творчості та спілкування. Крім того, передбачено до шести років оновлень системи безпеки та сервісної підтримки, що забезпечує ефективний захист девайса від різних цифрових загроз.

Потрійний модуль камер для ідеальних кадрів
З Galaxy A37 5G у руках ви зможете легко робити вражаючі знімки. Потрійний блок на задній панелі — основна камера на 50 МП, надширококутна на 8 МП та макромодуль на 5 МП — дозволяє створювати чіткі та деталізовані кадри, готові для публікації в соцмережах. А фронтальна камера з технологією Super HDR подбає про те, щоб кожне відео виглядало максимально живим та реалістичним.

Чіткість та деталізація при нестачі світла
Покращений нічний режим у Galaxy A37 5G допомагає зафіксувати важливі моменти навіть в умовах слабкого освітлення. Ширококутний сенсор із розміром пікселя 1,0 мкм взаємодіє з просунутим процесором обробки зображень (ISP), забезпечуючи отримання яскравих відеороликів із чудовою деталізацією в темний час доби.

Яскраві кольори та чудові селфі
Зберігайте найяскравіші епізоди ваших буднів за допомогою передньої камери Galaxy A37 5G. Інтеграція технології Super HDR для селфі дозволяє створювати динамічний контент із природним промальовуванням деталей, виразним фоном, а також покращеною передачею кольорів та контрастом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Адаптер живлення в комплекті: | Немає |
| Аудіороз'єм mini-Jack (3.5 mm) | Немає |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G, 5G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Версія | Європейська версія |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 162.9 x 78.2 x 7.4 мм, 196 г |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Рік випуску моделі | 2026 |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 530 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.7 |
| Для кого | Унісекс |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Захист корпусу | Пило та вологозахист |
| Захист екрана | Gorilla Glass Victus+ |
| Ігрова продуктивність | Профи (120 FPS) |
| Камера, Mpx | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 3 об'єктиви |
| Комплектація | Смартфон, Кабель Type-C, Скрепка для захоплення SIM, Інструкція |
| Матеріал | Пластик і метал |
| Модели | Galaxy A37 |
| Потужність зарядки (W) | 45W |
| Навігація | GPS (A-GPS), Galileo |
| Назва процесора | Samsung Exynos |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 26 - 50 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | One UI 8.5 |
| Прошивка | Міжнародна (Global) |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єднуємо пристрій заряду | Type-C |
| Розташування сканера відбитків пальців | Сбоку |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт зв'язку 5G | Да |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип телефону | Смартфон |
| Форм-фактор корпуса | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота процесора | 2.05 ГГц |
- Ціна: 19 340 ₴









