-10%

Смартфон Infinix Smart 20 4/64GB Shadow Black (X6840B) UA
- Готово до відправки
- Код: 46091
6 678 ₴
6 010 ₴
+380 (50) 454-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Infinix Smart 20 — смартфон у кольорі Shadow Black з великим IPS-екраном 6.78", частотою оновлення 120 Гц, процесором MediaTek Helio G81 Ultimate, 4 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем 64 ГБ. Модель отримала основну камеру 8 Мп, фронтальну камеру 8 Мп, NFC, USB Type-C, акумулятор 5100 mAh і підтримку 4G.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G81 Ultimate |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (бесконтактна плата) | Да |
| Бездротові технології | WI-FI, Bluetooth, 2G, 3G, 4G |
| Біометрична захист | Сканер відбитків пальців |
| Швидка зарядка | Да |
| Можливість бездротової зарядки | Немає |
| Спалах | Да |
| Габарити і вага | 167.7x78.8x7.7 мм, 190 г |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,4 і більше |
| Діагональ екрану | 6.78 |
| Додатково | Виробник може змінювати характеристики та комплектацію товару. Зверніть увагу, магазин не приймає претензії щодо цих змін. |
| Ємність акумулятора | 5100 mAh |
| Інтерфейс підключення | Type-C |
| Камера, Mpx | 8 Мп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM (SIM + SIM) |
| Кількість об'єктивів камери | 1 об'єктив |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Кабель USB Type-C Інструмент для вилучення SIM-картки Документація |
| Матеріал | Пластик, Скло |
| Модели | Infinix Smart 20 |
| Навігація | GPS |
| Назва процесора | MediaTek |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4GB |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 6 - 11 Мп |
| Користувальницький інтерфейс | XOS |
| Слот для карти пам'яті | до 2 Тб |
| Стандарт зв'язку 5G | Немає |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 2 x 2 ГГц + 6 x 1.7 ГГц |
- Ціна: 6 010 ₴





